Baduchowski Tenis

rezerwacja kortów
rezerwacja kortów

Challenge Zimowy

Debiutancka edycja Challengu Zimowego przypomina nieco tytułową postać z powieści Roberta Louisa Stevensona „Doktor Jekyll i pan Hyde”. Z jednej strony mamy bardzo sprawnie przebiegający turniej Gry Podwójnej, w którym zostały do rozegrania już tylko 2 mecze w fazie grupowej i który niebawem wkroczy w fazę półfinałową. Z drugiej zaś strony, wlokąca się niemiłosiernie Gra Pojedyncza, w której dopiero co udało się zakończyć pierwszą fazę grupową.

Zgodnie z nową świecką tradycją, pod koniec marca odbędzie się kolejna (już trzecia!) edycja Halowych Mistrzostw Garwolina.Do tego czasu mistrzowie Challengu Zimowego powinni być już wyłonieni. W związku z tym, zdecydowaliśmy się wyznaczyć następujące terminy na dokończenie fazy grupowej:

Gra Pojedyncza – 23.02.2014

Gra Podwójna – 21.02.2014

Apeluję o mobilizację i o rozegranie spotkań w terminie.

PS. Przypominam, że w Grze Pojedynczej z grupy wychodzi 2 zawodników. Zwycięzcy grup zostaną rozstawieni, a zawodnicy z drugich miejsc będą do nich dolosowywani. Zawodnicy którzy uzyskają awans z tej samej grupy będą mogli spotkać się ze sobą ponownie najwcześniej w finale. Losowanie oraz publikację drabinki wstępnie planujemy na najbliższy weekend.

TG