Zwycięzcą Turnieju Luxdach Cup 2016 został Sławek Paśnicki,który w finale pokonał Mariusza Leszka 6:4.W meczu o III miejsce Marek Tylman wygrał z Pawłem Pałyską 6:2.Sponsorem całego wydarzenia był Pan Zbyszek Kot-pasjonat tenisa i aktywny uczestnik naszych rozgrywek. Dziękujemy i gratulujemy :)
Relacja

IMG_4792IMG_4788

W dniu 12.06.2016 odbył sie Turniej Tenisowy z Okazji Dnia Dziecka.Grupy zostały podzielone na III kategorie: grupa pomarańczowa,grupa zielona oraz grupa żółta.Oto wyniki:

Kategoria pomarańczowa:

I miejsce Karol Kępka,II miejsce Bartek Gżegżółka III miejsce Ania Brzozowska

Kategoria zielona:

I miejsce Wiktoria Pałyska.II miejsce Karol Gładysz,III miejsce Wiktoria Owczarczyk

Kategoria żółta:

I miejsce Mikołaj Fic.II miejsce Sandra Pałyska,III miejsce Maja Leszek

W dniu 05.06.2016 odbył się Turniej Otwarcia Sezonu w grze podwójnej mężczyzn.Zwycięzcą została para Maciej Zowczak/Mietek Kargol pokonując w finale parę Olek Traczyk/Paweł Witek 6:0. W meczu o III miejsce para Paweł Pałyska/Robert Siwek pokonała Krzyska Trzpila i Zbyszka Woźnickiego 6:1. Gratulujemy ! :)

 

RA

Zapraszamy do udziału w Turnieju Otwarcia Sezonu w grze podwójnej-05.06(niedziela,a nie jak wcześniej planowaliśmy 04.06,za zmianę przepraszamy),korty w Miętnem godz 09.00.Termin zgłoszeń upływa w czwartek o godz 23.00,wpisowe 50 zł od osoby.Turniej zostanie rozegrany na czterech kortach-dwa ceglaste,dwa sztuczne-które przydzielane będą drogą wcześniejszego losowania.Szczegółowy system i regulamin zostanie przedstawiony po zamknięciu liczby zgłoszeń.Wzorem lat ubiegłych preferowany będzie podział na grupy,gdzie wygrani przechodzą dalej a pokonani rozgrywają Turniej Pocieszenia.Do zdobycia oprócz nagród punkty rankingowe zgodnie z zasadami przedstawionymi w zakładce „rezultaty”.W ubiegłym roku zwycięzcą Turnieju była para Dominik Ruta/Czarek Adamowicz.

Plan Gier:

8.00

Kort 1 Czarek Adamowicz vs Mariusz Fojcik     Kort 2 Łukasz Strachota vs Marek Mikołajczak

8.45

Kort 1 Michał Proczek vs Krzysztof Chrustowski     Kort 2 Mateusz Duchna vs Mateusz Rosiński

9.30

Kort 1 Krzysztof Michalik vs Tomek Kałaska     Kort 2 Zbigniew Kot vs Krzysztof Łapacz

10.15

Kort 1 Paweł Witek vs Arek Kopyś ć  Kort 2 Robert Górski vs Adrian Ornat

II runda

11.00

Kort 1 Leszek vs Górski/Ornat    Kort 2  Traczyk vs Strachota/Mikołajczak

11.45

Kort 1 Pałyska vs Proczek/Chrustowski    Kort 2 Rutkowski vs Duchna/Rosiński

12.30

Kort 1 Paśnicki vs K.Michalik/Kałaska   Kort 2 Migas vs Kot/Łapacz

13.15

Kort 1 Kargol vs Witek.Kopyść   Kort 2 Tylman vs Adamowicz/Fojcik

 

ok 14.00 i 14.45 ćwierćfinały

ok 15.30 pófinały

17.00 finał

 

Drabinka