Mecze rozegrane do 27.07

Termin rozegrania III rundy- 30.07.2017

WojtekCup2017

W dniach 26.06-01.07.2017 odbyła się III edycja Półkolonii Tenisowych w których uczestniczyło 33 osób grających na codzień w naszej Szkole Tenisa.Dziękujemy za wspaniałą atmosferę,wspólne spędzanie czasu i zaangażowanie dzieci na treningach :)

pizap.com14994565236451pizap.com14994566648162

I runda/II runde należy rozegrać do 15.07.2017

WojtekCup2017

Zwycięzcą II edycji Turnieju Otwarcia Sezonu LuxDach Cup 2017 został Marek Tylman po wygranej w finale ze Sławkiem Paśnickim 6:0.W meczu o III miejsce Darek Migas pokonał Czarka Adamowicza 6:4.W najbliższych dniach zostanie podany termin TOS w grze podwójnej.

pizap.com14966078022342pizap.com14966079164533

Szkoła Tenisa zaprasza na Turnieje Otwarcia Sezonu 2017 w grze pojedynczej mężczyzn.Miło nam zakomunikować, że Turniej gry pojedynczej LUXDACH CUP odbędzie się 03.06.2017(sobota),a sponsorem Turnieju będzie firma LUXDACH, której właścicielem jest Pan Zbigniew Kot-pasjonat tenisa, aktywny uczestnik naszych lokalnych rozgrywek. Turniej ma charakter zaproszeniowy- pierwszych szesnastu tenisistów z rankingu plus osiem „dzikich kart” przyznawanych przez sponsora- łącznie 24 graczy.

Start godz.8.00-finał ok godz.20.00-korty Miętne

Udział w Turnieju jest nieodpłatny, przez cały dzień dla zawodników i kibiców, których serdecznie zapraszamy, serwowane będą potrawy z grilla i napoje.

 

LuxDach 2017 <—–drabinka

Plan Gier

Mecze przyspieszone o 30min!!!

8.00    I runda

kort 1 Proczek vs Banaszek / kort 2 Gawryś vs Wójcik

9.00

kort 1 Rosiński vs Fojcik / kort 2 Górski vs Widelski

10.00

kort 1 K.Michalik vs Szczepański / kort 2 Witek vs Kałaska

11.00

kort 1 Woźnicki vs Kot / kort 2 Siwek vs Trzpil

 

12.00     II runda

kort 1 Kwaśniak vs Siwek lub Trzpil/ kort 2 Tylman vs Witek lub Kałaska

13.00

kort 1 Pałyska vs Gawryś lub Wójcik / kort 2 Paśnicki vs Banaszek lub Proczek

14.00

kort 1 Adamowicz vs Górski lub Widelski / kort 2 Ryszkowski vs Fojcik lub Rosiński

15.00

kort 1 Kargol vs Woźnicki lub Kot / kort 2 Migas vs K.Michalik lub Szczepański

 

16.00 ĆWIERĆFINAŁY