Baduchowski Tenis

rezerwacja kortów
rezerwacja kortów

REGULAMIN ROZGRYWEK DEBIUTY

 1. Organizatorem Challenge jest Szkoła Tenisa i Uczniowski Klub Tenisowy „Garwolin 2012”
 2. Challenge ma na celu popularyzację tenisa w środowisku lokalnym, doskonalenie umiejętności tenisowych wśród młodzieży, a także wdrożenie do sportowej rywalizacji na różnych etapach zaawansowania.
 3. W rozgrywkach nie mogą brać udziału tenisiści posiadający aktualną licencję zawodniczą PZT, oraz mający za sobą przeszłość zawodniczą (notowani na listach PZT).
 4. Za zwycięstwo zawodnik otrzymuje jeden punkt, każdy może zagrać z każdym jeden raz. O kolejności po fazie zasadniczej decyduje większa ilość wygranych spotkań, w dalszej kolejności bilans setów, wygrane sety, bilans gemów.
 5. Spotkania rozgrywane są do dwóch wygranych setów z klasycznymi tie brekami do 7 pkt. Przy stanie 1:1 w setach rozgrywany jest super tie break do 10 pkt z przewagami. Bezpośrednio po meczu należy przesłać jego wynik sms – em (603 938 377) bądź mailem ( wojtek.baduchowski@op.pl )
 6. Spotkania można rozgrywać na kortach otwartych w Miętnem, Garwolinie (korty przy Garwolance), a także w hali tenisowej przy ulicy Olimpijskiej. Koszty wynajmu obiektu dzielone są na pół.
 7. Faza zasadnicza rozrywana jest do dn 03.09.23, aby zostać sklasyfikowanym, należy rozegrać min. 4 mecze.
 8. Do fazy Masters awansuje 6 zawodników z najlepszym bilansem punktowym: dwóch najlepszych po fazie zasadniczej awansuje bezpośrednio do półfinału (nr 1, 2), pozostali rozgrywają spotkania barażowe wg klucza 3-6, 4-5. Zwycięzcy tych spotkań awansują do półfinału i zostaną dolosowani do nr 1, 2. Wygrani rozgrywają mecz o pierwsze, pokonani o trzecie miejsce.
 9. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie w zależności od przebiegu rozgrywek
 10. Partnerami wspierającymi Tenisowy Challenge są Urząd Miasta Garwolin, Recman sp. z.o.o.
 11. Challenge Tenisowy Debiuty jest jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Zrzeszenia LZS, współfundatora nagród dla uczestników rozgrywek.
 12. Szczegółowych informacji udzielam w razie potrzeby pod nr 603 938 377 – Wojciech Baduchowski