Baduchowski Tenis

rezerwacja kortów
rezerwacja kortów

Witam serdecznie!

  Z radością witam społeczność zgromadzoną wokół Szkoły Tenisa na stronie internetowej www.baduchowskitenis.pl,jednocześnie kierując słowa wdzięczności i podziękowania dla Andrzeja,który w ostatnich latach brał na siebie przekaz informacji o tenisowych wydarzeniach w Garwolinie,Miętnem i okolicy.
   Dziękuję również za bezinteresowną pomoc wszystkim tym,którzy współtworzyli ze mną na poprzedniej stronie atrakcyjny-mam nadzieję- system rozgrywek dla dzieci,młodzieży i dorosłych tj.Michałowi,Tomaszowi,Dominikowi,Sławkowi,Mariuszowi….
  Wszystkich wymienionych oraz tych z nowymi pomysłami zapraszam do dalszej współpracy,wierząc,że 2012 rok przyniesie nam wiele ciekawych wydarzeń i niezapomnianych emocji.
   W 20-lecie działalności Szkoły Tenisa oddaję do użytku halę tenisową przy ul.Olimpijskiej w Garwolinie-i właśnie turnieje okolicznościowe związane z tym wydarzeniem oraz regulaminy rozgrywek na nadchodzący sezon letni są pierwszymi informacjami,które pragnę na tej stronie zamieścić.
  Z każdą chwilą strona będzie wzbogacana o informacje o aktualnościach,a także o tym,co w przeciągu ostatnich 20 lat udało mi się z Wami stworzyć.

Z tenisowym pozdrowieniem,
Wojtek Baduchowski

P.S. Zdjęcia z ceremonii otwarcia hali tenisowej mogliśmy wykorzystać dzięki uprzejmości redakcji portalu wirtualnygarwolin.pl.