Baduchowski Tenis

rezerwacja kortów
rezerwacja kortów

Regulamin

1.Organizatorem rozgrywek jest Szkoła Tenisa oraz Uczniowski Klub Tenisowy „Garwolin 2012”- ma na celu popularyzację tenisa w środowisku.
2.Challenge jest turniejem amatorskim-nie biorą w nim udziału osoby zarejestrowane w przeszłości na listach PZT ani zawodowo zajmujące się tenisem.
3.Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów-przy wyniku 1/1 rozgrywany jest super tie-brek do 10 punktów z przewagami.Za zgodą obydwu stron każdy set można rozpocząć od stanu 2/2 np z powodu ciężkich warunków atmosferycznych(upały,silny wiatr,padający deszcz itp),bądź na życzenie jednej ze stron.
4.Obowiązuje system punktowo-procentowy, gdzie każdy gra z każdym

Po fazie zasadniczej ustalona zostanie kolejność wg dwóch kryteriów: A- liczby wygranych spotkań, B- % wygranych spotkań

· Za pierwsze miejsce w danej klasyfikacji zawodnik otrzymuje 1 pkt., za drugie 2 pkt. itd. Suma punktów z obu klasyfikacji ustala końcową kolejność po fazie zasadniczej (im mniej punktów tym wyższy ranking);

· Przy równej ilości punktów o kolejności decyduje:

– bezpośredni mecz,

– % wygranych.

– większa ilość wygranych.
5.Po zakończonym spotkaniu proszę o przesłanie wyniku na adres baduchowskitenis@gmail.com.
6.Spotkania rozgrywamy swoimi piłkami lub dostępnymi na obiektach Szkoły Tenisa-na mecze finałowe piłki zapewnia organizator.
7.Wpisowe do turnieju wynosi 40 zł-wpłacamy je na podane konto bądź bezpośrednio do organizatora.
8.Challenge jest projektem autorskim,organizator zastrzega sobie zmianę regulaminu w zależności od przebiegu rozgrywek.
9.Kategoria „Pół żartem-pół serio” rozgrywa swoje spotkania na zasadach podobnych jak kategoria Open z tą różnicą,że za zgodą obydwu stron możliwe jest rozegranie spotkania do dwóch wygranych super tie-breaków do 10 pkt. z przewagami.
10.Spotkania rozgrywamy na obiektach otwartych bądź w hali przy ulicy Olmpijskiej.
11.Faza zasadnicza trwa do 14.09.2014-aby zostać sklasyfikowanym należy rozegrać minimum cztery spotkania.