Baduchowski Tenis

rezerwacja kortów
rezerwacja kortów

Regulamin Halowego Masters Draft 2017

Regulamin Halowego Masters Draft 2017

1.Turniej rozgrywany jest w ramach obchodów Jubileuszu 25 lecia Szkoły Tenisa Wojciecha Baduchowskiego przypadającego na 2017 rok.
2.Do udziału w Turnieju zaproszenie otrzymuje pierwsza dwunastka zawodników z końcowej klasyfikacji kategorii Draft sezonu letniego 2016, plus czterech tenisistów z dzikimi kartami, które przyznaje organizator.
3. W przypadku odmowy któregokolwiek z zaproszonych tenisistów, zaproszenie do udziału w Turnieju otrzymuje kolejny z listy tj. 13-sty, 14-sty itd..
4.System Turnieju:
cztery grupy po czterech zawodników, każdy gra z każdym-do dalszej fazy Turnieju awansuje po dwóch zawodników z każdej grupy, gdzie tworzą dwie grupy po czterech tenisistów z zaliczeniem spotkania z fazy zasadniczej. Do półfinałów awans uzyskuje dwóch zawodników z każdej grupy grając mecze „na krzyż”. Zwycięzcy spotkają się w meczu o pierwsze, pokonani o trzecie miejsce.
5.Spotkania rozgrywane są w Hali przy ulicy Olimpijskiej w Garwolinie, na zasadach Tenisowego Challenge, po wcześniejszej rezerwacji Hali u Organizatora. Koszty wynajmu hali (60 zł za godz) zawodnicy dzielą na pół.
6.Organizator nie pobiera wpisowego za udział w Turnieju.
7.Dla wszystkich uczestników Turnieju przewidziane są okolicznościowe pamiątki.
8.Szczegóły dotyczące regulaminu i zasad rozgrywania Turnieju będą publikowane na bieżąco.