Baduchowski Tenis

rezerwacja kortów

Relacja Junior 2014

Wiktor Dziugieł zwyciężył w turnieju tenisowym „Pożegnanie lata” rozgrywanym na kortach Szkoły Tenisa w Miętnem. W meczu finałowym pokonał Wiktora Szczęcha 10/7(spotkania rozgrywano do wygranego super tie breaka do 10 pkt.)-w meczu o trzecie miejsce Bartek Kobus ponał Przemka Osiaka. W turnieju pocieszenia pierwsze miejsc zajął Kacper Szczepański,drugie Dominik Mikulski,a wmeczu o trzecie Bartek Wałecki wygrał ze swoim bratem Michałem.Turniej stanowił jeddną z eliminacji Tenisowego Challengu Junior 2014,na który składa się również rozgrywany  na początku wakacji turniej „Powitanie lata”.Suma zdobytych punktów w tych rozgrywkach przez poszczególnych zawodników wyłoniła ósemkę „Masters”,która między sobą rozegra Turniej Finałowy-są to:Wiktor Dziugieł,Wiktor Szczęch,Maciej Kwiatkowski.,Kacper Szczepański,Bartek Kobus,Przemek Osiak.Stawkę uzupełniają Olek Traczyk-zwycięzca ubiegłorocznej edycji,oraz Paweł Witek-halowy Mistrz Garwolina gimnazjów,którzy uzyskali automatyczny awans z racji swoich osiągnięć.Turniej stanowi integralną część autorskiego programu popularyzacji tej dyscypliny sportu „ód malucha po seniora” realizowanego przez Szkołę Tenisa i Uczniowski Klub Tenisowy „Garwolin 2012”, a jego uczestnikami są zawodnicy którzy w momencie rozpoczęcia rozgrywek nie przekroczyli wieku gimnazjalnego.Wszystkim uczestnikom turnieju dziękuję za sportową walkę,Karolinie i Ali za pomoc w organizacji turnieju.Pamiątkowe medale i dyplomy wszystim uczestnikom wręczał Prezes UKT „Garwolin 2012”  Dominik Szczepański.