Gr A

L.p  Kot  Paziewski  Ochnik  Wygrane  Miejsce
1.Łukasz Kot  x  6:1 6:1  6:7 6:3 7/1  2:0  I
 2.Mateusz Paziewski  1:6 1:6  x  2:6 1:6  0:2  III
 3.Czarek Ochnik  7:6 3:6 1/7  6:2 6:1  x  II
 x

Gr B

L.p  Cabaj  Traczyk  Szczepanik  Karczmarczyk  Wygrane  Miejsce
 1.Irek Cabaj  x  4:6 1:6  6:0 6:1  6:0 6:0  2:1  II
 2.Patryk Traczyk  6:4 6:1  x  6:0 6:0  6:1 6:2  3:0  I
 3.Kamil Szczepanik  0:6 1:6  0:6 0:6  x
 4.Piotr Karczmarczyk  0;6 0:6  1:6 2:6  x

Gr C

L.p  Orłowski  Biernacki  Trzpil  Wygrane  Miejsce
 1.Irek Orłowski  x  3:6 6:1 6:0  6:4 3:6 6:4  2:0  2:0  I
 2.Maciej Biernacki  6:3 1:6 0:6  x  6:4 7:5  1:1  1:1  II
 3.Krzysztof Trzpil  4:6 6:3 4:6 4:6 5:7  x  0:2  0:2  III
 x

Gr D

L.p  Wilczek  Woźnicki  Szczepański  Mikołajczuk  Wygrane  Miejsce
 1.Marcin Wilczek  x  3:6 4:6  6:4 4:6 1:6  4:6 4:6  0:3
 2.Zbigniew Woźnicki  6:3 6:4  x  6:2 6:3  6:7 6:0 2:6  2:1  I
 3.Dominik Szczepański  4:6 6:4 6:1  2:6 3:6  x  1:6 6:3 6:2  2:1  III(3:4)
 4.Tomasz Mikołajczuk  6:4 6:4  7:6 0:6 6:2  6:1 3:6 2:6  x  2:1  II(5:3)

 

Grupa Czerwona(A-D)

 L.p  Czarek Ochnik Łukasz Kot  Zbigniew Woźnicki  Tomasz Mikołajczuk  Wygrane  Miejsce
 1.Czarek Ochnik  x  7:6 3:6 1/7  6:2 6:3  6:2 7:5  2:1(5:2)  II
 2.Łukasz Kot  6:7 6:3 7/1  x  1:6 2:6  6:2 6:4  2:1(4:3)  I
 3.Zbigniew Woźnicki  2:6 3:6  6:1 6:2  x  6:7 6:0 2:6  1:2  IV
 4.Tomasz Mikołajczuk  2:6 5:7  2:6 4:6  7:6 0:6 6:2  x  1:2  III

Grupa Czarna(B-C)

 L.p  Patryk Traczyk  Irek Cabaj  Irek Orłowski  Maciej Biernacki  Wygrane  Miejsce
1. Patryk Traczyk  x  6:4 6:1  3:6 6:0 2:6  6:1 6:3  2:1(5:3)  I
 2Irek Cabaj  4:6 1:6  x  6 :4 6:2  6:4 7:5  2:1(4:2)  II
 3.Irek Orłowski  6:3 0:6 6:2  4:6 2:6  x  3:6 6:1 6:0  2:1(4:4)  III
 4.Maciej Biernacki  1:6 3:6  4:6 5:7  6:3 1:6 0:6  x  0:3  IV

 

PÓŁFINAŁY

Patryk Traczyk vs Czarek Ochnik

Irek Cabaj vs Łukasz Kot

KONTAKT

Wojtek Baduchowski

wojtek.baduchowski@op.pl

603 938 377

Ostatnie turnieje:

2018

adres do wysyłania wyników:

baduchowskitenis@gmail.com

Challenge OPEN:


Challenge DRAFT:

Challenge DEBIUTY:

WOJTEK CUP:

  • Challenge Deblowy: