Tomasz Gniedziuk

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Challenge w grze podwójnej-system rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszeń,jednak preferowany będzie system punktowy, gdzie w fazie zasadniczej każdy może grać z każdym.Zachęcam do udziału tenisistów wszystkich kategorii-Halowe Mistrzostwa Garwolina 2015 pokazały,że do odważnych świat należy,a o pozytywach wynikających z konfrontacji z najlepszymi nie muszę chyba przekonywać.Termin zgłoszeń upływa z końcem „majówki”tj.4.05.2015.Jednocześnie proszę o rozważenie swoich możliwości czasowych,aby zgłoszenie było równoznaczne z czynnym udziałem w rozgrywkach i przestrzeganiem regulaminowych terminów.
                                                                                                              Wojciech Baduchowski
  Wielkimi krokami zbliża się sezon letni a wraz nim kolejna edycja Tenisowego Challenge-proszę wszystkich którzy planują zmianę kategorii o jak najszybszą informację na adres wojtek.baduchowski@op.pl lub sms- 603 93 83 77.Do końca miesiąca zostaną uaktualnione listy zawodników z „wartością” punktową-zachęcam też do zaglądania na stronę w celu śledzenia komunikatów dotyczących nadchodzącego sezonu.
                                                                            Wojciech Baduchowski

Zwycięzcą IV Halowych Mistrzostw Garwolina w grze pojedynczej został Michał Węgorek pokonując w finale Rafała Rutkowskiego 6/4 6/2.W meczu o trzecie miejsce Sławomir Paśnicki pokonał Adama Winiarskiego 6/3-gratulujemy!

Drabinka tutaj.

Relacja tutaj.

10984592_651512114976673_8780134369282426785_o 11070392_651500661644485_1003331303538646660_o

Zapraszam na półfinały i finały IV Tenisowych Halowych Mistrzostw Garwolina na godz 10.00.
       Plan gier:10.00- półfinał Michał Węgorek vs Adam Winiarski
                   11.00- półfinał Sławomir Paśnicki vs Rafał Rutkowski
                   12.00-mecz o trzecie miejsce
                   ok.12.45 Finał
 Przedstawiam drabinkę turniejową IV Halowych Tenisowych Mistrzostw Garwolina-losowanie odbyło się w Miętnem o godz 12.30 w obecności Agnieszki Czyżkowskiej,Darka Parzyszka i Zbyszka Jarzyny.Rozstawiono czterech pierwszych zawodników z rankingu.Gramy jutro od godz 9.00-szczegółowy plan gier opublikujemy ok. 21.00.System pucharowy-pierwsza runda jeden set,później do 9-ciu gemów,finał do dwóch setów-powodzenia!

KONTAKT

Wojtek Baduchowski

wojtek.baduchowski@op.pl

603 938 377

Turnieje 2020

Wyniki spotkań pod nr 509 987 197 lub baduchowskitenis@gmail.com