Baduchowski Tenis

rezerwacja kortów
rezerwacja kortów
 1.Organizatorem Turnieju jest Szkoła Tenisa Wojciecha Baduchowskiego, sponsorem firma LUXDACH Pana Zbigniewa Kota.
2.Czas i miejsce Turnieju:21.05.2016 godz. 8.00, Garwolin, korty CSiK
3.Uczestnicy: Do udziału w Turnieju zapraszamy pierwszą szesnastkę tenisistów z aktualnego rankingu singlistów, w przypadku odmowy zaproszenie przechodzi na kolejnego z listy itd. Sponsor Turnieju dysponuje ośmioma „dzikimi kartami” które przydziela wg. własnego uznania- łącznie 24 uczestników.
4.System zawodów: Turniej trwa jeden dzień i będzie rozgrywany systemem pucharowym do jednego wygranego seta z przewagami i tie- breakami do siedmiu punktów. Organizator zastrzega sobie prawo do rozegrania finału do dziewięciu gemów w zależności od przebiegu zawodów i uzgodnień z finalistami. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych turniej zostanie przeniesiony na następny dzień tj. niedzielę 22.05.2016
5.Sędziowanie: Sędziami Turnieju będą Karolina Zamiela i Wojciech Baduchowski.
6.Nagrody:Uczestnicy Turnieju otrzymują okolicznościowe pamiątki a pierwsza czwórka puchary. Każdy z uczestników wzbogaca się o punkty rankingowe zgodnie z obowiązującymi zasadami.
7.Losowanie: Losowanie odbędzie w czwartek 19.05.2016 ok. godz 21.00, do piątku następnego dnia wraz z planem gier zostanie opublikowane na stronie Szkoły Tenisa.
8.Cel Turnieju: Turniej ma na celu popularyzację dyscypliny w środowisku lokalnym oraz jego integrację, zapraszamy uczestników i kibiców z rodzinami!