W dniu 07.10.2018 odbyły się finały Challenge kat.Open i Draft.Jako pierwsi ma korcie stawili się zawodnicy kat.Draft tj.Łukasz Kot i Wiktor Szczęch w meczu o III miejsce i Michał Niewczas oraz Wojtek Migas w meczu o I miejsce.Po prawie 3h spotkaniu Wiktor Szczęch pokonal Łukasza Kota 6:4 1:6 7:6 a Michał Niewczas wygrał z Wojtkiem Migasem 6:3 6:4.W kat.Open został rozegrany mecz o III miejsce w którym Adam Winiarski pokonał Krzyśka Kwaśniaka 7:5 1:6 6:3.

pizap.com15389277318412pizap.com15389285644861

   Zapraszamy tenisistów i kibiców na niedzielę 7.10 (korty Miętne) na finały kategorii Draft oraz mecz o trzecie miejsce kategorii Open wg nst porządku:
11.00 – mecz o pierwsze miejsce kat Draft Michał Niewczas – Wojtek Migas
11.00 – mecz o trzecie miejsce kat Draft Łukasz Kot – Wiktor Szczęch
Nie przed 12.30 – mecz o trzecie miejsce kat Open Adam Winiarski – Krzysztof Kwaśniak
  Informujemy, że z powodu braku dostępności zawodników w najbliższym czasie termin rozegrania fazy pucharowej z finałami włącznie przesunięty został na koniec października – uczestników proszę o komunikowanie się między sobą celem uzgodnienia dogodnych dla wszystkich terminów. W wyniku przeprowadzonego losowania w półfinałach spotkają się:
                            Dariusz Migas/Zbigniew Kot vs Robert Górski/Patryk Traczyk
                            Mariusz Fojcik/Łukasz Strachota vs Robert Siwek/Rafał Rutkowski ew Sławek Paśnicki/Marek Mikołajczak

wc2018

  Zgodnie z zapowiedzią, dziś o godz. 20.00 na kortach w Miętnem w obecności zawodników kategorii open – Arka Kopyścia i Przemka Ryszkowskiego, oraz kategorii draft – Łukasza Kota i Dominika Szczepańskiego – odbyło się losowanie Challenge Masters. dokonali go dla kategorii draft – Dariusz Migas, dla kategorii open….jego syn ,Wojciech.
  kategoria open: Gr.A – Krzysztof Kwaśniak, Przemek Ryszkowski, Adrian Ornat
                          Gr.B – Dariusz Migas, Mariusz Leszek, Marcin Władziński
                          Gr.C – Marek Tylman, Adam Winiarski, Paweł Pałyska
                          Gr.D – Sławek Paśnicki, Arek Kopyść, Marek Sobieszek
 kategoria draft  Gr.A – Łukasz Kot, Piotr Woźniak, Irek Orłowski
                        Gr.B – Irek Cabaj, Wiktor Szczęch, Patryk Traczyk
                        Gr.C – Marcin Walków, Wojtek Migas, Marcin Wilczek
                        Gr.D – Krzysztof Trzpil, Michał Niewczas, Piotr Karczmarczyk
Mecze należy rozegrać do 16.09 br.

KONTAKT

Wojtek Baduchowski

wojtek.baduchowski@op.pl

603 938 377

Ostatnie turnieje:

2018

adres do wysyłania wyników:

baduchowskitenis@gmail.com

Challenge OPEN:


Challenge DRAFT:

Challenge DEBIUTY:

WOJTEK CUP:

  • Challenge Deblowy: